• OZNAM - ZAČIATOK STAVEBNÝCH PRÁC

• DODRŽUJTE POKYNY A BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA POČAS REALIZÁCIE STAVEBNÝCH PRÁC

Vážení rodičia a žiaci, prosím venujte pozornosť nasledujúcemu oznamu:

V nasledujúcich mesiacoch budú realizované stavebné práce v okolí a areáli MŠ, ZŠ za plnej prevádzky oboch vzdelávacích inštitúcií.

Oboznámenie: upozorňujeme na zvýšený pohyb stavebných vozidiel, na povinnosť dodržiavať pokyny a bezpečnostné opatrenia počas realizácie stavebných prác.

Nevyhnutnosť dodržiavať nasledovné pokyny:

1. Prosíme minimalizovať pohyb osobných vozidiel v ranných a popoludňajších hodinách na ulici Na vŕšku.
              2. Pohyb osôb a dopravných prostriedkov je možný len po vyhradených priestoroch a mimo priestoru ohrozenia.
              3. Rešpektovať bezpečnostné a dopravné značenia.
              4. Z dôvodu ochrany majetku rešpektovať zákazy vjazdu motorových vozidiel a na ich parkovanie používať vyhradené parkovacie miesta mimo zóny ochranného pásma.
              5. Zákaz vstupovať do ohradeného a vyznačeného priestoru stavenísk.

Žiadame o spoluprácu a tolerantnosť všetky zainteresované osoby v záujme zaistenia bezpečnej a úspešnej realizácie stavby.

Ďakujeme.

S pozdravom Mgr. Jozef Jakuš